• Kosiarka Robot Koszący Ambition Robo Scooter 500,30KG

Symbol: W-G 18AO05LA650

Robot koszący Ambition Robo Scooter 500.

2153.50
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Mało
Waga 18 kg

Zamówienie telefoniczne: 501795585

Zostaw telefon

image

Nowoczesna kosiarka elektryczna Wolf-Garten Robo Scooter 500 po zaprogramowaniu dotyczących rzeźby terenu ustawień sama dokonuje koszenia powierzchni do 500 m². Posiadająca 150-watowy silnik automatycznie wraca do stacji zasilania przy niskim poziomie naładowania. To nowatorskie urządzenie wyposażone zostało w inteligentne czujniki - deszczu, wstrząsów, podnoszenia i odchylenia, wyświetlacz LCD oraz zabezpieczający przed kradzieżą kod PIN i system alarmowy. Gwarantując jak największą precyzję wykorzystuje optymalne parametry: szerokość koszenia 20 cm i wysokość cięcia 20-80 mm. Odżywianie trawnika za pomocą świeżo ściętej trawy umożliwia funkcja mulczowania. W zestawie pilot do zdalnego sterowania.

Po co się męczyć? Robo Scooter Cię wyręczy!

Skoro w domu pomaga iRobot, to dlaczego nie zatrudnić pomocnika również do ogrodu?
Usiądź wygodnie i korzystaj z pogody a koszeniem trawy zajmie się inteligentna kosiarka. W dodatku będzie dbać o Twoją trawę, tak często jak sobie życzysz- wystarczy odpowiednio zaprogramować. Poza tym, nigdy nie usłyszysz od niej 'nie chce mi się' :-)
Robo Scooter nie posiada kosza na trawę, gdyż nie jest on konieczny- skoszoną trawę dokładnie mieli- pozostawiane drobiny nie są widoczne i bardzo szybko przekształcają się w naturalny nawóz.
Kosiarka ta nie jest jednorazową zabawką jakich na rynku wiele- jest wykonana z dużą precyzją, z wysokiej jakości materiałów a w razie zużycia np. noża- zapewniamy kompleksowy serwis i bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

Praca dzień w dzień.

Wystarczy, że raz wprowadzisz podstawowe dane takie jak rozmiar trawnika i wysokość koszenia, a ROBO SCOOTERY® są gotowe do koszenia i nie wymagają już żadnych działań. W momencie spadku poziomu baterii, gdy wymaga ona naładowania ROBO SCOOTER® samoistnie uda się do stacji ładującej. Urządzenie kontynuuje proces koszenia i podcinania niezwłocznie po naładowaniu baterii do pełna. Przewód ograniczający jest prosty w ułożeniu, służy on jako niewidzialna bariera, która zatrzymuje ROBO SCOOTERY® przed opuszczeniem wyznaczonej strefy koszenia. W momencie zderzenia z jakąś przeszkodą urządzenia natychmiast zmieniają kierunek oraz kontynuują koszenie. Pochyłości i nierówny teren? Żaden problem. Nasze kosiarki robotyczne wyposażone są w szereg czujników, które zatrzymują pracę noży natychmiast, gdy ROBO SCOOTER® zostanie podniesiony, odchylony, gdy uderzy w twardą przeszkodę lub gdy nadejdzie ulewa.

image

Intuicyjna instalacja i konfiguracja
Przewód ograniczający określający powierzchnię koszenia jest łatwy i szybki w montażu. Czytelny wyświetlacz pomaga w procesie instalacji. Koszenie po zainstalowaniu wygląda następująco: Robo Scooter opuszcza stację bazową cofając się, po czym rusza do przodu (wzdłuż przewodu wytyczającego granicę trawnika). Po wykonaniu pełnego okrążenia kosiarka wraca do bazy. Następnie ponownie wyrusza bazy- tym razem w losowym kierunku.

Niezwykle cicha praca
Obudowa zakrywająca agregat tnący nie tylko chroni przed uszkodzeniami ale też (w połączeniu z odpowiednio zaprojektowanymi ostrzami) maksymalnie redukuje poziom hałasu.

Równe cięcie na nierównym terenie
Poziomujący się agregat tnący zawieszony jest na obudowie. Dzięki temu ostrza dopasowują się do terenu co daje gwarancję równego koszenia na całej powierzchni

Moduł komunikacyjny
Moduł komunikacyjny kosiarki może być zainstalowany w domu, bądź garażu. Umożliwia użycie wielu użytecznych funkcji jak np. manualne zakończenie pracy. Dzięki kontrolerowi możemy także sprawdzić informacje o stanie produktu.

Łatwa obsługa
Noże tnące, kółka oraz inne elementy stworzone zostały z wykorzystaniem inteligentnego systemu modularnego, co powala na łatwe czyszczenie i serwisowanie kosiarki be użycia narzędzi.

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Out of service